Previous
Next

Kosmetické služby

Kosmetické služby - Kosmetické ošetření pleti

Kosmetické ošetření pleti

Cílem kosmetického ošetření v našem studiu je relaxace a regenerace. Stěžejní na celém ošetření je speciální liftingová a antistresová kosmetická masáž, která Vás nádherně omladí.


» Více o kosmetickém ošetření pleti ...

 
Kosmetické služby - Mikrojehličkování (microneedling)

Mikrojehličkování - microneedling

Mikrojehličkování je jedna z nejúčinějších metod v oblasti omlazení pokožky. Zpomaluje proces stárnutí pokožky a zvyšuje její pružnost. Snížuje hloubku velkých vrásek a celkově regeneruje pokožku po opalování, únavě, stresu ...
Chcete-li vypadat mladě, cítit se mladě, toto ošetření je rozhodně pro Vás to pravé!

» Více o mikrojehličkování ...

 
Kosmetické služby - Angel's Spa - Andělské ošetření obličeje a zad

Angel's Spa - Andělské ošetření obličeje a zad

Kosmetické ošetření zahrnuje peeling zad, čištění, hluboce hydratační masku na záda, hydratační a liftingové ošetření obličeje vč. masáže a masky, masáž zad a lehké denní líčení. Vše čistě přírodní italskou bio kosmetikou.


» Více o Angel's Spa ošetření pleti ...

 
Kosmetické služby - Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje je nová metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Všeobecně je znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. V současné době je však velmi žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze masáže.

» Více o liftingu obličeje ...

 
Kosmetické služby - Prodlužování a zahušťování řas

Prodlužování a zahušťování řas

Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat. Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. A zároveň nevinnost, když je sklopíte...

» Více o prodlužování řas ...

 
Kosmetické služby - Hloubková hydratace pleti - chemický peeling

Hloubková hydratace pleti - chemický peeling

Nová řada medicinálních chemických peelingů MESOESTETIC je vyvinuta pro použití i v letních měsících. Především po dovolené doporučujeme hydrataci pleti kyselinou mléčnou, pleť se hloubkově hydratuje, zvýrazněné vrásky opálením se zredukují a pleť je vypnutá a pružná.

» Více o hloubkové hydrataci pleti ...

 
Kosmetické služby - PERLIOTOX

Ošetření vrásek s efektem botoxu - PERLIOTOX

Působením aktivních látek – kyseliny glykolové, vitamíny E, F, kmenových buněk, výtažků z jasanu, arabské gumy, glycerínu, vody a řas, Q 10, výtažku z muškátové růže, retinolu, atd. dojde ke korekci hlubokých a povrchových vrásek uvolněním maxilofaciálních obličejových svalů – ty způsobují vrásky na obličeji a krku. Aktivní komponenty projasní, zpevní, zjemní pleť, výsledkem je pevná a pružná pokožka již po prvním ošetření.

» Více o ošetření vrásek s efektem botoxu ...

 
Kosmetické služby - Depilace voskem

Depilace voskem

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů.

» Více o depilaci voskem ...