Previous
Next

Masáže

Klasická relaxační a rekondiční masáž

Klasická relaxační a rekondiční masáž

Klasická masáž představuje systém masážních hmatů a pohybů, mezi které patří hlazení,tření, hnětení, tepání,chvění měkkých tkání těla, s cílem navodit stav celkového uvolnění. Pod vlivem masážních pohybů se uvolňuje masírované svalstvo, rozšiřují se kožní vlásečnice a pokožka zčervená, protože se zvyšuje prokrvení. Klasická masáž je prováděna jako celková nebo částečná. Jedná se o nejvhodnější masáž při bolesti zad, šíje, nohou atd.

» Více o relaxační a rekondiční masáži ...

 
Havajská masáž LOMI LOMI

Havajská masáž lomi lomi

Jedná se o výtečnou a velice žádanou masáž. Tato terapie je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech a je předávána z generace na generaci. Zaměřuje se nejen na aspekt fyzický a psychický, ale zároveň také na energetický a duchovní. Vychází z ostrovní léčitelské tradice a filozofie Hunu, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie lidské bytosti.

» Více o havajské masáži LOMI LOMI ...

 
Masáž lávovými kameny - HOT STONES

Masáž lávovými kameny - hot stones

Při masáži se používají hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 37-40°C a následně pokládají na tělo. Teplo kamenů, ale hlavně jejich vlnění, působí na meridiány, což jsou energetické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a náležející ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Tyto energetické dráhy bývají často neprůchodné nebo sevřené, a proto energie v našem těle nemůže proudit tak, jak by měla. Tato čínská metoda uvolňuje průtok energie těmito kanály, pročistí je a znovuobnovený tok energie nám dodá neočekávanou sílu a radost.

» Více o masáži lávovými kameny HOT STONES ...

 
Těhotenská masáž

Těhotenská masáž

Prenatální relaxační masáž blahodárně působí na zdraví plodu i maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v namáhané oblasti zad. Snižuje stres a napětí, a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. Dále zlepšuje imunitu a předchází tvorbě strií zvýšením pružnosti pokožky, napomáhá zažívání a celkově harmonizuje psychiku a pohodu budoucí maminky. Zlepšením krevního oběhu zmírní únavu, rozprouděním mízního oběhu pomáhá odstraňovat případné otoky. Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a také miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět.

» Více o těhotenské masáži ...

 
Kosmetické služby - Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje je nová metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Všeobecně je znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. V současné době je však velmi žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze masáže.

» Více o liftingu obličeje ...

 
Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž (ML) je jemná hmatová technika, ovlivňující lymfatický (mízní) systém. Pomáhá jej aktivovat a podporuje tok lymfy, čímž dochází k odstraňování škodlivin – toxických látek a současně dochází k regeneraci organismu a zvýšení imunity. Manuální lymfodrenáž stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchod lymfy v kritických místech. Jedná se o jeden z nejúčinnějších prostředků v boji proti celulitidě a otokům.

» Více o manuální lymfodrenáži ...

 
Kineziotaping - tejpování

Kineziotaping - tejpování

Kineziotaping (tejpování) velmi šetrným a jemným způsobem zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

» Více o kineziotapingu a tejpování ...

 
Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda a Breussova masáž

Dornova metoda je osvědčená a známá metoda mezi maséry na problémy s pohybovým aparátem. Dornova metoda je šetrná ale zároveň velmi efektivní. Jedná se o jemnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků. Dornova metoda je prověřena praxí mnoha masérů a terapeutů na celém světě.

» Více o Dornově metodě a Breussově masáži ...