Previous
Next

Spolupracujeme s ...

Luxusní kosmetika BIOSTASE Paris

Naší hlavní kosmetickou řadou pro péči o klienty se, po dlouhém a pečlivém výběru, stala luxusní a účinná francouzská kosmetika BIOSTASE Paris. Tato kosmetická řada, díky svému složení, vyhrála kosmetického „Oskara“ v kategorii přípravků proti stárnutí pleti.

Německá kosmetika ALCINA Kosmetik

Značka Alcina nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. ALCINA má významné postavení v mnoha zemích světa. V Evropě např. v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Belgii, Holandsku, Lucembursku, Itálii, České republice a od roku 2003 i v Polsku a na Slovensku.


Medik8

Britská značka sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra a krémy pro řešení různých kožních problémů.

Prodlužování řas JB Lashes

Firma JB Lashes, dříve JB Cosmetics, je jednou z největších firem zabývajících se prodlužováním řas na trhu v USA. Tuto kvalit jsme přinesli i do našeho salonu.

 

Cvičení bez chyby s Lindou Nechybovou

Cvičení bez chyby s Lindou Nechybovou, se kterou pořádáme cvičební pohodové víkendy po celé republice. Na těchto víkendech zabezpečujeme masérské a kosmetické služby.