Previous
Next

Péče o tělo

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž (ML) je jemná hmatová technika, ovlivňující lymfatický (mízní) systém. Pomáhá jej aktivovat a podporuje tok lymfy, čímž dochází k odstraňování škodlivin – toxických látek a současně dochází k regeneraci organismu a zvýšení imunity. Manuální lymfodrenáž stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchod lymfy v kritických místech. Jedná se o jeden z nejúčinnějších prostředků v boji proti celulitidě a otokům.

» Více o manuální lymfodrenáži ...

 
LYMFOVEN - Přístrojová lymfodrenáž

LYMFOVEN - Přístrojová lymfodrenáž

Přístroj LYMFOVEN - je určen pro léčbu mízních (lymfatických) otoků, žilní nedostatečnosti, vhodný jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin. Kontraindikací této léčby jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce. Přístroj je také za dohledu lékařů vhodnou pomůckou při rehabilitaci sportovců a pracovníků, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin (regenerace).

» Více o lymfovenu - přístrojové lymfodrenáži ...

 
LYMFOVEN - Přístrojová lymfodrenáž

Detoxikační a celulitové kúry

Naše tělové kúry na detoxikaci a odstranění celulity se skládají z osvědčené manuální lymfodrenáže, případně přístrojové lymfondrenáže a unikátní termální bahenní kúry Sillene.

Termální bahno napomáhá formovat tělo pomocí procesu osmózy. Odvádí toxiny a nadbytečné tekutiny. Unikátní lázeňská bahenní kúra, která již po 20 minutách s opakováním 8-10 aplikací v rozmezí několika dní zajistí u žen s celulitidou viditelný efekt zlepšení stavu pokožky. Termální bahno včetně mořských řas pokožku vyživuje, a ta se stává jemnou a sametově hebkou.

» Více o detoxikačních a celulitových kúrách ...

 
Kineziotaping - tejpování

Kineziotaping - tejpování

Kineziotaping (tejpování) velmi šetrným a jemným způsobem zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.

» Více o kineziotapingu a tejpování ...

 
Kosmetické ošetření těla

Kosmetické ošetření těla

Kosmetické ošetření těla a zábaly se provádí pouze přírodními produkty, jejichž základem, je extra panenský kokosový olej z ostrova Fiji, lisovaný zastudena. Tím je uchován vysoký obsah přírodních antioxidantů v podobě vitamínů A,C a E. Procedury působí stimulačně na celý organizmus, tělo nádherně relaxuje a hydratuje. Jednotlivá ošetření odstraní starou suchou pokožku, navrátí kůži mladý vzhled, hloubkově pročistí póry, zlepší prokrvení pokožky – což přispívá ke spontánnímu vylučování toxinů z těla.

» Více o kosmetickém ošetření těla ...

 
Slaný peeling

Slaný tělový peeling

Zkuste si pokožku dokonale připravit na opalování v soláriu! Pokud chcete, aby Vaše pokožka vypadala dokonale, zdravě a opálení připomínalo pobyt u moře, nechte si ošetřit pokožku speciálním slaným peelingem s mořskými minerály.

» Více o slaném peelingu ...