Previous
Next

Detoxikační a anticelulitové kúry

O čem to je?

Detoxikační a anticelulitové kúry

Naše tělové kúry na detoxikaci a odstranění celulity se skládají z osvědčené manuální lymfodrenáže, případně přístrojové lymfondrenáže a unikátní termální bahenní kúry Sillene.

Termální bahenní kúra Sillene

Termální bahenní kúra Sillene se získává z termálních pramenů, na své cestě z hlubin země přichází do kontaktu s vulkanickými plyny a tím se obohacuje o množství minerálů. K nejdůležitějším patří vápník, titan, železo, síra, křemík, fosfor, sodík a draslík. Dále obsahuje stopové prvky: měď, zinek, selen, kobalt a mangan. Díky tomu, že na sebe váže hodně vody, je perfektní v regenerační kosmetice. Teplo ze schnoucího bahna prokrvuje pokožku, pomáhá jí dýchat a zbavuje ji toxinů. Minerály obsažené v bahně stimulují kožní buňky a obnovují buněčný systém.

Bahno je také vysoce povrchově aktivní, a proto snadno vstřebá nadbytečnou mastnotu z kožních pórů. Síra působí silně antibakteriálně a pomáhá při prevenci a léčbě akné. Znečištěné prostředí, teplotní extrémy, stres a stárnutí – to vše přispívá k vysušování pokožky, vzniku vrásek a obecně nezdravému vzhledu. Namáhaná pleť potřebuje speciální pozornost a péči. Termální bahno tuto péči poskytuje hned ve dvou krocích. Díky opravdu velké absorpční schopnosti proniká hluboko do pórů, kde na sebe váže nadbytečný maz a tím odstraňuje viditelné nedostatky pleti. Zároveň však o ni pečuje svými minerálními látkami.

  • Termální bahno napomáhá formovat tělo pomocí procesu osmózy. Odvádí toxiny a nadbytečné tekutiny. Unikátní lázeňská bahenní kúra, která již po 20 minutách s opakováním 8-10 aplikací v rozmezí několika dní zajistí u žen s celulitidou viditelný efekt zlepšení stavu pokožky. Termální bahno včetně mořských řas pokožku vyživuje, a ta se stává jemnou a sametově hebkou.
  • Pro své specifické účinky je termální bahno aplikováno též při léčbě artróz, bolestivosti kloubů, zad a spastických svalů.
  • Neméně blahodárný vliv má termální bahno s mořskými řasami na vlasy a vlasovou pokožku, kterou tonizuje a revitalizuje.

Obecně doporučujeme

Před podstoupením kúry je dobré si uvědomit, že investované peníze se zúročí pouze v případě, že se člověk začne chovat ke svému tělu zodpovědně. Celulita sice postihuje 90% žen, a bývá často vrozená, ale ne malou měrou se na ni podepisuje i náš životní styl. Je tedy dobré si uvědomit, jak se v období programu, ale i po něm, stravovat a zejména dodržovat pitný režim.

  • vyvážit přísun a výdej energie
  • ráno nalačno vypít sklenici neperlivé vody se šťávou z 1 citronu a 1 pomeranče
  • dodržovat optimální pitný režim
  • nepít kávu, colu, alkohol, nepoužívat drogy, psychotropní látky, ani bolest tišící léky, protože toxikují organismus a zatěžují játra
  • dbát na správnou skladbu a složení stravy, jíst tzv. detoxikační stravu s velkým množstvím vitamínů, minerálních látek, vlákniny a s minimem sacharidů a uhlovodanů
  • preferovat ovoce, zeleninu (avokádo, citron, grapefruit, pomeranč, jablko, banán, brambory, brokolice, kyselé zelí, žampiony), luštěniny, celozrnné obiloviny, bílá masa a nízkotučné mléčné výrobky
  • během anticelulitové kúry nejsou vhodné horké koupele a sauna

Ceny procedur

Název a složení ošetření Cena
Termální bahenní zábal nohou Sillene 250,- Kč
Detox 1
Manuální lymfodrenáž nohou 1x + přístrojová lymfodrenáž s termálním zábalem 3x
1 490,- Kč
Ušetříte  470,- Kč
Detox 2
Manuální lymfodrenáž nohou 1x + přístrojová lymfodrenáž s termálním zábalem 5x
2 490,- Kč
Ušetříte  790,- Kč