Previous
Next

Kosmetické ošetření těla a zábaly exotickou kosmetikou z ostrova Fiji

Účinky kosmetického ošetření těla

Kosmetické ošetření těla a tělové zábaly - PURE FIJI
 • Odstraní starou suchou pokožku a navrátí pokožce mladý vzhled
 • Hloubkové vyčištění pórů
 • Zlepší prokrvení pokožky a přispívá k vylučování toxinů z těla
 • Zlepší elasticitu pokožky posílením pojivové tkáně, výsledkem je mladý vzhled
 • Hluboce hydratuje a vyživí pokožku vytamíny A,B, C a E

Fiji rituál

Tento zábal se provádí pouze přírodními produkty, jejichž základem, je extra panenský kokosový olej z ostrova Fiji, lisovaný zastudena. Tím je uchován vysoký obsah přírodních antioxidantů v podobě vitamínů A,C a E. Procedura působí stimulačně na celý organizmus, tělo nádherně relaxuje a hydratuje. Fiji rituál odstraní starou suchou pokožku, navrátí kůži mladý vzhled, hloubkově pročistí póry, zlepší prokrvení pokožky – což přispívá ke spontánnímu vylučování toxinů z těla. Dále posiluje pojivovou tkáň, zlepšuje elasticitu kůže, hluboce hydratuje a vyživuje pokožku výše zmíněnými vitamíny.


Co rituál zahrnuje? Klient je hydratován kokosovým mlékem, dále následuje peeling celého těla, vetření kokosového oleje a másla do celého těla. Součástí procedury je prohřívání těla lávovými kameny na chodidlech i rukou a harmonizace energetických center a drah. Na zakončení následuje zábal a ošetření pokožky hlavy a vlasů teplým kokosovým olejem.

Cukrový vánek z ráje

Účinky: hloubkové uvolnění pórů, hydratace, zlepšení elasticity kůže a její výživa vitamíny A, B, C. Procedura obsahuje kartáčování celého těla jemným kartáčkem, aplikaci kokosového mléka, následný peeling celého těla a závěrečné ošetření exotickým masážním olejem. Procedura končí zábalem celého těla a ošetření pokožky hlavy a vlasů teplým kokosovým olejem.

Exotický zábal do banánových listů

Jedná se o proceduru, která hydratuje a vyživuje pleť bez mastného efektu. Při zábalech je používáno regenerační máslo a sprej ze zázračného stromu Dilo (strom tisíce ctností), který má léčebné účinky – velmi účinné na akné, ekzémy, sluncem spálenou a vysušenou pokožku, píchnutí hmyzem, škrábnutí, utišení pleti po depilaci či holení, zabraňuje zarůstání chloupků.

Procedura zahrnuje:

 • Kartáčování celého těla jemným kartáčkem, které způsobí otevření pórů a odstranění staré pokožky
 • Aplikace regeneračního másla
 • Aplikace regeneračního spreje – fixace
 • Umístění teplých lávových kamenů do dlaní a na chodila
 • Zabalení do banánových listů
 • Ošetření hlavy a vlasů kokosovým panenským olejem

Skořicový zábal proti celulitidě

Skořicový zábal je velmi účinná a po skořici vonící procedura. Postižená místa nejprve rozproudíme kartáčováním a dále naneseme speciální krém. Ošetřovaná místa překryjeme thermofólií, abychom zabránili úniku účinných éterických olejů do volného prostoru. V místě aplikace krém silně prohřívá a stimuluje látkovou výměnu, čímž podporuje odbourávání tuku a odvádění přebytečné vody z tkání.
Pro dosažení max. účinku doporučujeme tuto proceduru absolvovat 2-3x týdně (celkem 10x).

Tropický zábal na ruce nebo na nohy

Procedura zahrnuje hydratační ošetření rukou koupelí až po lokty, cukrový peeling složený z krystalků cukrové třtiny, esenciálních olejů, přírodních alfa hydroxinů, enzymů a z kokosového oleje. Aplikací peelingu je dosaženo odstranění staré pokožky, poté je aplikován zábal v tělovém másle, který kůži hydratuje a oživuje. Na závěr je máslo vetřeno bezezbytku do pokožky.

Regenerační zábal na ruce nebo na nohy

Po počátečním čistícím rituálu v kokosovém mléce následuje zábal v hojivém dilo másle a olejová hydratace. Dochází k regeneraci a hydrataci pokožky.

Ceny kosmetických tělových ošetření

Název ošetření Doba trvání Cena
Fiji rituál 80 min 790,- Kč
Cukrový vánek z ráje 60 min 390,- Kč
Exotický zábal do banánových listů (na objedbávku 7 dní předem) 80 min 890,- Kč
Skořicový zábal proti celulitidě 40 min 250,- Kč
Skořicový zábal proti celulitidě (balíček 10ti ošetření) 10x40 min 1 990,- Kč
Tropický zábal na ruce nebo na nohy 30 min 190,- Kč
Regenerační zábal na ruce nebo na nohy 30 min 190,- Kč