Pro naplněnou kapacitu bohužel nové klientky nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat. Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. A zároveň nevinnost, když je sklopíte…

Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Syntetické řasy JB Cosmetics jsou přímo určené pro prodlužování řas. Vlákna těchto řas jsou vyleštěná speciální metodou, která vylepšuje spojení syntetické řasy a řasy vlastní. Vlákna řas JB Cosmetics jsou v současnosti vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní řasou a řasou syntetickou. Speciální adhezivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Všechny používané výrobky jsou originál a pocházejí z USA (levné výrobky z Číny, Koreje a dalších asijských zemí u nás nenajdete a neriskujete oteklé oči apod.).

Při aplikaci je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužení řas naprosto přirozené (řasy se i přirozeně chovají). Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovým chemikáliím. Při ošetření aplikujeme maximální počet řas, u dostatku zdravých a vhodných řas se jedná minimálně o 70 – 80 kusů na jedno oko. Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstává až do doby, kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

Mohu na tyto řasy použít řasenku?

Jedinou řasenku, kterou můžete použít na Jane Beauty Cosmetics Prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z prodloužených řas a tím odpadnutí řasy.

Podle čeho je vybrána správná délka řas?

Přirozená délka vlastních řas je nejkratší u vnitřního a vnějšího koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Delší prodloužení přírodní řasa neunese a může to tedy potom vést k jejímu uvolnění z folikulu a vypadnutí.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené Jane Beauty Cosmetics řasy stejně dlouho, jako přírodní řasa. Protože řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se třítýdenní doplňování prodloužení, aby řasy vypadaly stále plné.

Co dělat, když má klientka světlé řasy?

Je nutné řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

Poškozuje prodloužení řas přírodní řasy?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků Jane Beauty Cosmetics, aby byla zaručena nezávadnost.

Kolik prodloužených řas by se mělo nalepit?

Záleží na kvalitě přírodních řas a jejich počtu. Pokud má zákaznice dostatek vlastních zdravých řas, je dobré aplikovat co nejvíce, tedy cca 70-80 řas.
  • První aplikace řas 1 490,- Kč
  • Doplnění řas po 2 týdnech od 490,- Kč
  • Doplnění řas po 3 týdnech od 590,- Kč