Obnoveno poskytování služeb relaxačních, rekondičních a sportovních masáží. Pondělí a středa v podvečerních hodinách.
Ostatní masáže jsou stále nedostupné.

Co je to manuální lymfodrenáž?

Manuální lymfodrenáž (ML) je jemná hmatová technika, ovlivňující lymfatický (mízní) systém. Pomáhá jej aktivovat a podporuje tok lymfy, čímž dochází k odstraňování škodlivin – toxických látek a současně dochází k regeneraci organismu a zvýšení imunity. Manuální lymfodrenáž stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchod lymfy v kritických místech. Jedná se o jeden z nejúčinnějších prostředků v boji proti celulitidě a otokům. ML má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění pocitu napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh.

Kdy je vhodná manuální lymfodrenáž?

Účinky manuální lymfodrenáže ...

Manuální lymfodrenáž má dva základní účinky. První a nejdůležitější je zdravotní, kdy napomáhá při léčbě různých otoků a poúrazových stavů. Druhý je kosmetický, například při boji s celulitou, otoky či vráskami v obličeji.

Kdy není možné provést manuální lymfodrenáž (kontraindikace)?

Manuální nebo přístrojová lymfodrenáž?

Při manuální lymfodrenáži se může terapeut zaměřit na určité části těla, upravit tlak podle potřeb klienta a hmaty vyprázdnit lymfatické uzliny, aby rozprouděná lymfa měla kam odtékat. Navíc, žádný přístroj nemůže nahradit přesnou a precizní práci ruční lymfodrenáže. Přístrojová lymfodrenáž je vhodným doplňkem k manuální lymfodrenáži. Přístrojovou lymfodrenáž nabízíme taktéž v našem studiu, viz. odkaz lymfoven.

  • Celková manuální lymfodrenáž 1490,- Kč

    Manuální lymfodrenáž celého těla mimo obličeje - 120 minut

  • Manuální lymfodrenáž dolní poloviny těla 790,- Kč

    Manuální lymfodrenáž - dolní rozvodí - dolní končetiny, bedra, hýždě - 60 minut

  • Manuální lymfodrenáž horní poloviny těla 790,- Kč

    Manuální lymfodrenáž - horní rozvodí - krk zepředu i zezadu, dekolt, horní končetiny, hrudník, boky, záda - 60 minut