K čemu je Lymfoven určen?

Přístroj Lymfoven je určen pro léčbu mízních (lymfatických) otoků, žilní nedostatečnosti, vhodný jako předoperační a pooperační prevence hluboké trombózy, rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky postižených končetin. Kontraindikací této léčby jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce. Přístroj je také za dohledu lékařů vhodnou pomůckou při rehabilitaci sportovců a pracovníků, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin (regenerace).

Přístroj Lymfoven se skládá z vlastního přístroje a drenážních návleků na horní nebo dolní končetinu. Návleky jsou vícekomorové, aby umožnily intermitentní drenáž končetiny. Princip činnosti spočívá v postupném nafukování jednotlivých komor drenážního návleku dle zadaného programu.

Co si můžete vybrat?

Vybrat si můžete z několika přednastavených programů přístroje Lymfoven. Ať už se jedná o masáž z centra, což je klasická lymfondrenáž orientovaná na mízní systém nebo masáž z periferie, která je vhodná na podporu jak mízního, tak i žilního systému. Se správným výběrem programu Vám vždy rádi poradíme na základě krátké konzultace.

Kdy je vhodná přístrojová lymfodrenáž?

Účinky přístrojové lymfodrenáže ...

Přístrojová lymfodrenáž má dva základní účinky. První a nejdůležitější je zdravotní, kdy napomáhá při léčbě různých otoků a poúrazových stavů. Druhý je kosmetický, například při boji s celulitou.

Kdy není možné provést přístrojovou lymfodrenáž (kontraindikace)?

Manuální nebo přístrojová lymfodrenáž?

Při manuální lymfodrenáži se může terapeut zaměřit na určité části těla, upravit tlak podle potřeb klienta a hmaty vyprázdnit lymfatické uzliny, aby rozprouděná lymfa měla kam odtékat. Navíc, žádný přístroj nemůže nahradit přesnou a precizní práci ruční lymfodrenáže. Přístrojová lymfodrenáž je vhodným doplňkem k manuální lymfodrenáži. Manuální lymfodrenáž nabízíme taktéž v našem studiu, viz. odkaz Manuální (ruční) lymfodrenáž.

 • Přístrojová lymfodrenáž 30 min. 250,- Kč

  Přístrojová lymfodrenáž 30 minut.

 • Přístrojová lymfodrenáž 50 min. 290,- Kč

  Přístrojová lymfodrenáž 50 minut.

 • Přístrojová lymfodrenáž 3x50 min. 690,- Kč

  Přístrojová lymfodrenáž 3x50 minut.

 • Přístrojová lymfodrenáž 5x50 min. 1 190,- Kč

  Přístrojová lymfodrenáž 5x50 minut.

 • Přístrojová lymfodrenáž 10x50 min. 2 290,- Kč

  Přístrojová lymfodrenáž 10x50 minut.

 • Lymfoven M3 1 280,- Kč

  Manuální lymfodrenáž 1x60 minut a přístrojová lymfodrenáž 3x50 minut.

 • Lymfoven M5 1 780,- Kč

  Manuální lymfodrenáž 1x60 minut a přístrojová lymfodrenáž 5x50 minut.

 • Lymfoven M10 2 880,- Kč

  Manuální lymfodrenáž 1x60 minut a přístrojová lymfodrenáž 10x50 minut.