Previous
Next

Kosmetiké ošetření pleti

Tak trochu jiná kosmetika ...

Kosmetika - ošetření pleti

Cílem kosmetického ošetření v našem studiu je relaxace a regenerace. Stěžejní na celém ošetření je speciální liftingová a antistresová kosmetická masáž, která Vás nádherně omladí.

Při ošetření využíváme nejmodernějších poznatků z kosmetického průmyslu. Jsou to především kosmetické výrobky a metody z oblasti nanotechnologií, kmenových buněk, silných anti-age koncentrátů, nové generace kyseliny hyaluronové, ale i pokročilejších metod ošetření, např. chemické peelingy, fotorejuvenace (fotoomlazení) a další techniky. Tyto produkty a postupy, které v běžném kosmetickém salonu nenajdete, Vám zajistí zpomalení procesu stárnutí pleti.


Nezapomeňte: pomocí kvalitních přípravků, masážních technik a při dodržování pravidelnosti, se výsledky dostavují i bez bolestivého hloubkového čištění a opuchlého obličeje.


Dejte své pleti kvalitní péči a čas se stane Vaším přítelem.


Používáme tři kosmetické řady

Francouzská kosmetika BIOSTASE Paris Naší hlavní kosmetickou řadou pro péči o klienty se, po dlouhém a pečlivém výběru, stala luxusní a účinná francouzská kosmetika BIOSTASE Paris. Tato kosmetická řada, díky svému složení, vyhrála kosmetického „Oskara“ v kategorii přípravků proti stárnutí pleti.


Německá kosmetika ALCINA
Druhou řadou je německá hypoalergenní kosmetická řada ALCINA, zajišťující péči pro každý typ a problém pleti.Všechny kosmetické řady odpovídají našemu středoevropskému typu pleti, jsou určeny pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť citlivou.


Nejčastější kosmetická ošetření podle stavu pleti

Druh ošetření Cena
S kyselinou hyaluronovou
Kyselina hyaluronová je v provedení nanomolekul; proniká hluboko do pleti a udržuje správnou hydrataci pleti. Kyselina hyaluronová je pleti vlastní, s přibývajícím věkem však ubývá. Je zodpovědná za udržení hydratace pleti a zpomalení procesu stárnutí; redukce vrásek.
790,- Kč
S kolagenem
Podpoří tvorbu vlastního kolagenu, pleť omladí, učiní ji pružnější a zredukuje vrásky. Pleť vyhladí a vypne. Dodáním kolagenu do pleti se „nabudí“ vlastní kolagenová vlákna a efekt přetrvává. Cena je určována dle použitého typu kolagenu.
890,- až 1 200,- Kč
S 22% vitamínem C
Ošetření je určeno k obnově a zachování zdravého vzhledu pleti; chrání pleť proti poškození vlivy životního prostředí a pomáhá předcházet známkám předčasného stárnutí pleti – ihned neutralizuje volné radikály. Pokožku celkově omlazuje a rozjasňuje, zvyšuje novotvorbu kožních buněk.
990,- Kč
S léčivým bahnem
Reguluje stav pokožky, vyživí pokožku minerálními a stopovými prvky, odstraní nečistoty, reguluje maz, stahuje póry, vyhlazuje celkový vzhled pokožky.
750,- Kč
S rostlinným "botoxem"
Rostlinné sérum s hexapeptidy – bílkoviny vlastní tělu. Sérum se zapracovává pouze masáží – žádné injekce; doplněné o extrakt z mořských řas – poskytuje hedvábně hladký dotek a ochrannou hydratační bariéru. Sérum posiluje imunitu pleti, ničí volné radikály, zvyšuje napětí povrchu pokožky, podporuje tvorbu elastinu a vyhlazuje vrásky. Výsledky jsou patrné již po několika použití.
890,- Kč
S rostlinnými kmenovými buňkami
Díky rostlinným kmenovým buňkám je rozvíjen metabolismus naší pleti, průběžně jsou obnovovány buňky naší pokožky a je zachována vitalita, mladý vzhled pokožky, její vysoká kvalita. Speciální obličejové sérum s aktivními fyto-kmenovými buňkami pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti a kmenové buňky mají obrovskou schopnost omlazení pleti. Zároveň stimulují vlastní buňky pokožky a zamezují vzniku vrásek, již vzniklé vrásky znatelně redukují a vyhlazují.
790,- Kč
S aloe vera – vysoká hydratace
Ošetření s aktivními složkami pronikajícími hluboko do pleti; hluboká hydratace a vysoká ochrana před nepříznivými vlivy životního prostředí; ochrana před volnými radikály. Díky vysoké koncentraci výtažků z aloe vera dochází i ke zklidnění pokožky. Doplněno o příjemný efekt praskání – prohlubuje účinky manuální masáže.
690,- Kč
Čokoládové ošetření
Ošetření s extra tmavou čokoládou působí proti únavě a stresu, antioxidant - vyplavuje jedovaté látky z organismu, tonizuje, má afrodiziakální účinky. Čokoláda prohřeje pleť, zbaví ji napětí, odvede toxiny a zlepší náladu. Celkově pleť barevně sjednotí a rozjasní. Podporuje tvorbu hormonů radosti, proto je důležité si jednou za čas toto ošetření dopřát.
750,- Kč
S argonovým olejem
Silně detoxikační ošetření s vitamínem E důležitým pro regeneraci buněk a celkovým omlazením pokožky.
750,- Kč
S extra silným pleťovým sérem
Dermatologické, velmi koncentrované sérum s revitalizačním a euforickým účinkem na pleť. Odbourává napětí v pleti způsobené působením vnějších vlivů – škodlivin v ovzduší a volných radikálů, pleť povzbuzuje. Bohaté na vitamíny A,D, E – zpomalují stárnutí.
890,- Kč