OMLOUVÁME SE, PRODEJ POUKÁZEK JE Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ POZASTAVEN. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Vhodný dárek pro každého

Uvažujete o volbě vhodného dárku pro své blízké, přátele či obchodní partnery? Chybí Vám inspirace nebo pouze tip a nejste si zcela jisti, jaký dárek by byl pro Vaše nejbližší nejvhodnější? Neváhejte a objednejte si dárkové poukazy našeho kosmetického a masážního studia v Jesenici.

Pravidla pro použití dárkového poukazu

Dárkové poukazy slouží k odběru zboží nebo služeb v kosmetickém salonu BB-Studio v Jesenici u Prahy. Poukaz lze použít jednorázově k úhradě zboží nebo služeb ve výši jeho nominální hodnoty. Bude-li hodnota zboží nebo služeb vyšší než hodnota poukazu, je třeba rozdíl doplatit v penězích. Výměna za hotovost není možná. Platnost poukazu je šest měsíců od data vystavení, není-li na poukazu uvedeno jinak. Padělání dárkového poukazu je trestné.

Hodnoty dárkových poukazů

Dárkové poukazy Vám vystavíme na Vámi zvolenou hodnotu. Dárkové poukazy telefonicky na čísle 737 278 278 nebo emailem na studio@bb-studio.cz.

Dárkové poukazy Vám vystavíme na Vámi zvolenou hodnotu. Dárkové poukazy telefonicky na čísle 737 278 278, emailem na studio@bb-studio.cz nebo použijte níže uvedený formulář.

Formulář pro dárkový poukaz