Co je manuální lifting obličeje?

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje je metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Všeobecně je znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. V současné době je však velmi žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze masáže.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Ve tváři se obrazí všechny naše pocity a emoce. Například zadržovaný pláč se projeví stažením svalů brady a krku. Tyto emoční výrazy a stres zanechávají v obličeji stopy v podobě vrásek. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Vyhlazovací masáž obličeje je oblíbená z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Je to z důvodu, že je obličej velmi citlivá partie, na které je mnoho reflexních zakončení. Reflexní účinek přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění, prosvětlení a zkvalitnění pokožky. Ukládá se méně podkožních tuků, vypíná se povadlá pokožka (i tzv. druhá brada, váčky pod očima) a urychluje se podkožní metabolismus. Prospívá to hlavně kolagenu, elastinu a proteinovým vláknům, které tvoří základ pojivové tkáně a ovlivňují pevnost a pružnost pokožky. Brání stárnutí pleti, odstranění zadržované vody, vzniku vrásek, snižuje napětí v obličeji a podporuje regeneraci.

Co dokáže kvalitní liftingová masáž?

Kdy není možné provést liftingovou masáž (kontraindikace)?

Pro maximální účinek ...

Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme kúru 5 až 10 ošetření 2x týdně a pak udržovací masáž jednou měsíčně, pro zachování požadovaného efektu.

  • Liftingová masáž obličeje 50 min. 690,- Kč
  • Liftingová masáž obličeje 3x50 min. 1 750,- Kč

    Zvýhodněný balíček tří ošetření.

  • Liftingová masáž obličeje 5x50 min. 2 990,- Kč

    Zvýhodněný balíček pěti ošetření.

  • Liftingová masáž obličeje 10x50 min. 5 490,- Kč

    Zvýhodněný balíček deseti ošetření.