Co je fotorejuvenace?

Fotorejuvenace je termální narušení kolagenu v kůži. V kůži následně dochází k aktivaci procesu hojení rány, začíná uvolňování látek, které působí na regeneraci všech kožních buněk. Tímto způsobem se povzbuzují k činnosti buňky, které vytváření nová kolagenní vlákna. Tak je způsobeno zvýšení pružnosti a pevnosti kůže. Dalšími výsledky fotorejuvenace je zlepšení kvality kožního povrchu, vymizení pigmentových skvrn a rozšířených žilek, vyplnění drobných jizev a hlavně vyhlazení vrásek způsobených nepříznivým účinkem slunečního záření.
Fotorejuvenace se provádí nízkými dávkami světelné energie. Nejčastějším zdrojem světla je intenzivní pulzní světlo (IPL). Omlazení pleti je rychlé, minimálně bolestivé a prakticky bez omezení každodenních aktivit. Při dodržování pokynů o péči před a po ošetření je riziko vzniku nežádoucích efektů zanedbatelné. Postup obvykle vyžaduje 3 ošetření v rozmezí minimálně 4-6 týdnů.
Odstranění drobných rozšířených žilek – část světelné energie, která bývá pohlcena v drobných rozšířených žilkách způsobí jejich zatavení. Po několika týdnech se tyto žilky ztratí.

Další podrobnosti a pravidla o ošetření.

Průběh ošetření, pravidla před a po ošetření a vedlejší účinky najdete podrobně popsány v kapitole “IPL Fotoepilace – trvalé odstranění chloupků”.

Devět let jsem bojovala proti pigmentovým skvrnám v obličeji, které mi zůstaly jako následek dvou těhotenství. Několikrát jsem podstoupila ošetření laserem. To ale bylo velmi finančně náročné a pomohlo mi minimálně. Nakonec mi laser vytvořil v obličeji jizvu, a tak jsem se rozhodla s bojem proti rozmarům pigmentu v mém těle skončit. Po konzultaci v BB-Studiu jsem se nakonec odhodlala ještě pro jednu zkoušku - přístroj IPL a byla jsem mile překvapena. A to nejen cenou, ale i účinkem. Už po prvním ošetření jsem si připadala o nějaký ten rok mladší a navíc mi zmizelo 50% skvrn. Opakované ošetření přístrojem IPL tedy bude nejen levnější, ale věřím, že jeho účinek už bude 100%. Všem maminám, které mají podobné problémy, mohu IPL v BB-Studiu vřele doporučit.

Ranata D., Psáry

Uvedené ceny jsou pouze orientační a vychází z ceny za 1 impuls, která činí 100,- Kč. Při ošetření žilek, pigmentových skvrn a drobných vrásek, je při záblesku ošetřena plocha cca 4 cm2. V následující tabulce jsou uvedeny mezní údaje – pedpokládaný počet impulsů a předpokládaná cena.

Konzultace a zkušební puls zdarma!
  • Celý obličej od 2 000,- Kč
  • Žilky, pigmentace, vrásky osobní konzultace

    Ceny určujeme až po osobní konzultaci a stanovení rozsahu ošetření.