Profesionální kosmetická péče v našem salonu je určena všem, kdo chtějí pomocí nejmodernějších metod, vhodných přípravků, relaxační antistresové a liftingové masáže udržet pleť ve skvělé a mladistvé kondici, na chvíli si odpočinout a načerpat energii.

Každé kosmetické ošetření je sestaveno podle aktuálního stavu Vaší pleti, vhodně kombinujeme několik kosmetických metod (klasické ošetření, dermabraze, ultrazvuk, neinvazivní mezoterapie, IPL rejuvenace, mikrojehličkování, chemický peeling, apod.) tak, aby se dosáhlo maximálního účinku ošetření.

Klienti se u nás nikdy nenudí, při každé návštěvě je čeká zajímavé a jedinečné ošetření. Samozřejmostí je i sestavení individuálního kosmetického plánu péče o pleť, s jasným cílem vhodně kombinovat salonní i domácí péči. Kosmetickou péči poskytujeme i náctiletým klientkám a klientům.

Nezapomeňte: pomocí kvalitních a pro Vaši pleť vhodných přípravků, masážních technik a při dodržování pravidelnosti, se výsledky dostavují i bez bolestivého hloubkového čištění a opuchlého obličeje.

Základní kosmetické ošetření zahrnuje: odlíčení, tonizaci, případnou depilaci, podle stavu pleti čištění ultrazvukem,  brossage gelem, enzymatickým peelingem, diamantovou dermabrazí, mechanické čištění, úpravu obočí, barvení obočí a řas, masáž, výživová séra a jejich zapracování ultrazvukem nebo mezoterapií, masku, závěrečný krém.

„Dejte své pleti kvalitní péči a čas se stane Vaším přítelem.“

BB-Studio.cz

Vhodné jako dárek

Tato služba je vhodná a velmi žádaná jako dárek. Klikněte pro informaci jak objednat naše služby jako dárek k jakékoli příležitosti.

  • Kosmetické ošetření pleti od 1 090,- Kč
  • Samostatná úprava, barvení obočí a řas 390,- Kč