Obnoveno poskytování služeb relaxačních, rekondičních a sportovních masáží. Pondělí a středa v podvečerních hodinách.
Ostatní masáže jsou stále nedostupné.

Co obnáší těhotenská masáž?

Těhotenská (prenatální) relaxační masáž blahodárně působí na zdraví plodu i maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v namáhané oblasti zad. Snižuje stres a napětí, a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. Dále zlepšuje imunitu a předchází tvorbě strií zvýšením pružnosti pokožky, napomáhá zažívání a celkově harmonizuje psychiku a pohodu budoucí maminky. Zlepšením krevního oběhu zmírní únavu, rozprouděním mízního oběhu pomáhá odstraňovat případné otoky. Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu a také miminko ji vnímá jako velmi příjemný podnět.

V pokročilé fázi těhotenství provádíme masáž zad v poloze vleže na boku a masáž šíje vleže na zádech. Při uvedeném postupu je možno dobře masírovat namáhaný kříž a bedra, ale i unavené nohy zezadu. V sedě nebo v poloze na zádech se dá rovněž dobře promasírovat horní část hrudní páteře a krční páteř.

Kdy lze těhotenskou masáž provádět?

Těhotné se mohou masírovat až ve čtvrtém měsíci těhotenství (po ukončení prvního trimestru). Pokud by klientka měla běžné kontraindikace, jako je např. nízký nebo vysoký tlak lze masírovat, ale jen po domluvě s lékařem. V rizikovém těhotenství se masáž všeobecně nedoporučuje, ale je možná po konzultaci se svým lékařem a jeho potvrzením, že může být masáž provedena a neohrozí jak budoucí maminku tak její plod.

  • Těhotenská masáž 45 min. 690,- Kč

    masáž dle výběru, po dohodě s masérem, vhodné pro masáž bederní oblasti a šíje

  • Těhotenská masáž 60 min. 850,- Kč

    masáž dle výběru, po dohodě s masérem, vhodné pro masáž bederní oblasti, šíje a případně nohou