Naše společnost pro Vás otevřela v září 2009 Kosmetické a masážní studio v Jesenici u Prahy, ve kterém Vám chceme poskytnout možnost relaxace, uvolnění, osobní péče a individuální přístup k Vašim potřebám.

Neslibujeme zázraky, ale uděláme maximum pro to, aby jste od nás odcházeli s pocitem příjemného zážitku a relaxace, dobrého přístupu a odborného ošetření. Zaručíme Vám soukromí, klid, profesionální a individuální přístup. Provedeme ošetření těla špičkovými přírodními a zdravotně nezávadnými přípravky. Nejlepší odpovědí na naše služby bude Vaše spokojenost, zdravá a krásná pleť Vašeho těla a samozřejmě i to, že se k nám budete rádi vracet.

Péče o tělo a pokožku by se v dnešní uspěchané době měla stát nedílnou součástí Vašeho života. Profesionální ošetření v kosmetickém a masážním salóně je vhodné zhruba jednou až dvakrát za měsíc a umožní Vaší pleti procedury, které si sami doma nemůžete provést. Pleť prozrazuje kvalitu našeho života. Ihned se na ní projeví únava, nemoc, nesprávná životospráva, stres, poškození sluncem, stárnutí. Správnou a pravidelnou péčí o pleť můžete tyto negativní projevy oddálit. Proto Vám přinášíme procedury, které mají již i české lázně zařazeny do svých léčebných programů. Ošetření je vhodné pro ženy, muže i děti, vzhledem k používání přírodních produktů.

Sledujte na našich webových stránkách pravidelně doplňované aktuality. Bude zde na Vás čekat řada novinek, doporučení, akcí, slev a bonusů.

Zároveň od Vás uvítáme jakýkoliv námět či připomínku, které nám pomohou připravit pro Vás kvalitnější zážitek a odpočinek.

Monika a Zdeněk