Obnoveno poskytování služeb relaxačních, rekondičních a sportovních masáží. Pondělí a středa v podvečerních hodinách.
Ostatní masáže jsou stále nedostupné.
Klasická masáž představuje systém masážních hmatů a pohybů, mezi které patří hlazení, tření, hnětení, tepání, chvění měkkých tkání těla, s cílem navodit stav celkového uvolnění masírovaných partií. Pod vlivem masážních pohybů se uvolňuje masírované svalstvo, rozšiřují se kožní vlásečnice a pokožka zčervená, protože se zvyšuje prokrvení. Klasická masáž je prováděna jako celková nebo částečná. Jedná se o nejvhodnější masáž při bolesti zad, šíje, nohou a dalších částí těla.
Těhotenská (prenatální) relaxační masáž blahodárně působí na zdraví plodu i maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v namáhané oblasti zad. Snižuje stres a napětí, a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti.

Jedná se o výtečnou a velice žádanou masáž. Tato terapie je odpradávna praktikována na Havajských ostrovech a je předávána z generace na generaci. Zaměřuje se nejen na aspekt fyzický a psychický, ale zároveň také na energetický a duchovní. Vychází z ostrovní léčitelské tradice a filozofie Hunu, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie lidské bytosti.

Ve spojení s vůní velmi kvalitních olejů má Havajská masáž masáž velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek. 

Masáž lávovými kameny, rovněž nazývaná Hot Stones, dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Proto je tato masáž ve světě tak žádaná. Jedná se o velice relaxační, antistresovou a harmonizující masáž. Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní.

Kineziotaping (kineziologické tejpování) je převratná a velice vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci. Svým velmi šetrným a jemným způsobem – narozdíl od tejpů fixačních – zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické partie jak svalového, tak kosterního systému.
Kineziotaping vyvinul koncem druhé poloviny dvacátého století v Japonsku lékař Kenzo Kase. Během následujících let se kineziotaping rozšířil do celého světa.

Dnešní sportovní svět, včetně rehabilitačních a zdravotně regeneračních technik, se bez kineziotapingu již neobejde.

 

Dornova metoda je osvědčená a známá metoda mezi maséry na problémy s pohybovým aparátem. Dornova metoda je šetrná ale zároveň velmi efektivní. Jedná se o jemnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků. Dornova metoda je prověřena praxí mnoha masérů a terapeutů na celém světě.

Po navracení kloubu a obratlů do původní polohy pacienti díky dornově metodě pociťují okamžitou úlevu. Dornova metoda se provádí volným a přirozeným pohybem vyšetřovaného a jemným tlakem palců, nebo ruky terapeuta. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům, kterým bychom mohli klienta poškodit!