Profesionální kosmetická péče v našem salonu je určena všem, kdo chtějí pomocí nejmodernějších metod, vhodných přípravků, relaxační antistresové a liftingové masáže udržet pleť ve skvělé a mladistvé kondici, na chvíli si odpočinout a načerpat energii.

Každé kosmetické ošetření je sestaveno podle aktuálního stavu Vaší pleti, vhodně kombinujeme několik kosmetických metod (klasické ošetření, dermabraze, ultrazvuk, neinvazivní mezoterapie, IPL rejuvenacemikrojehličkování, chemický peeling, apod.) tak, aby se dosáhlo maximálního účinku ošetření.

Kosmetickou péči poskytujeme i náctiletým klientkám a klientům.

Ošetření elektrickým mikrojehličkovacím perem, microneedling – neboli mikrojehličkování je inovativní ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a zároveň donutí pokožku k přirozeným omlazujícím a ozdravujícím procesům.

Microneedling je moderní a tělu přirozená metoda, jak v pokožce vytvořit po 25. roku věku svůj vlastní kolagen s trvalými výsledky. Tento způsob ošetření navíc umožňuje ošetření i špatně dostupných partií – záhyby u nosu, oblast kolem očí, ošetření krku, dekoltu, hřbetu rukou, apod.

Pomocí elektrického pera s vysokou frekvencí a aplikátoru s mikrojehličkami jsou v pokožce vytvářeny mikrotraumata. Mikrovpichy umožní průchodnost výživných sér a stimulačních aktivních látek hlouběji k vlasovým kořínkům. Tělo reaguje na mikrotrauma a mikrotrhlinky ozdravným hojením a obnovou všech funkcí vlasové pokožky, tedy i vyživováním vlasových váčků. Celkově dochází k obnovení mikrocirkulace vlasové části, podpoře a výživě vlasových folikulů, podpoře krevního oběhu pokožky, zásobení pokožky kyslíkem a potřebnými živinami.

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která využívá chemickou směs nejčastěji ovocných kyselin různých koncentrací k lehkému narušení pokožky a průniku účinných látek hlouběji do pokožkyCílem chemických peelingů je obnovit, nahradit, omladit a barevně sjednotit pleť. Zlepšuje stav mastné pokožky a aknózních projevů, zplošťují se jizvičky po akné, zmenšuje se velikost pórů, ale také se zjemňuje povrch pleti. Účinek je prokazatelný již po prvním ošetření a to jak v epidermis, tak v dermis. Ve vrstvě dermis dochází ke stimulaci fibroblastů a tím k tvorbě nových kolagenních vláken a tudíž k redukci vrásek.

Andělské ošetření je luxusní procedura, která spojuje klasickou kosmetickou péči o pleť, následné ošetření dekoltu, zad a šíje a relaxační masáž zad. Ošetření, které Vám pomůže odpočinout si a zároveň ušetří Váš čas. Z hlediska estetického je vhodné zejména před plesovou sezonou, ale i na jaře a před dovolenou, kdy i záda vystavujeme pohledům okolí.

Zahrnuje klasické kosmetické ošetření podle aktuálního stavu pleti (odlíčení, úprava obočí, dermabraze, čištění, pěstící péče, masáž, maska, případně barvení a závěrečný krém), peeling zad, popř. čištění, masku na záda a klasickou relaxační masáž s použitím horkých lávových kamenů a rašelinových polštářů.

Díky přirozenosti, nenáročnosti a především neodolatelnému půvabu, tato novinka otřásla světem. Pořiďte si nádherné dlouhé a přirozené řasy, které Vám budou ženy tiše závidět a muži obdivovat. Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. A zároveň nevinnost, když je sklopíte…

Při aplikaci je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužení řas naprosto přirozené (řasy se i přirozeně chovají). Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovým chemikáliím. Při správné přípravě, aplikaci a dodatečné péči klientky se dosáhne toho, že prodloužení řas zůstává až do doby, kdy vlastní řasa přirozeně vypadne.

Lifting – manuální vyhlazovací masáž obličeje je metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Všeobecně je znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. V současné době je však velmi žádaná neinvazivní manuální terapie, která využívá pouze masáže.

Výraz obličeje znázorňuje v jakém jste psychickém stavu. Ve tváři se obrazí všechny naše pocity a emoce. Například zadržovaný pláč se projeví stažením svalů brady a krku. Tyto emoční výrazy a stres zanechávají v obličeji stopy v podobě vrásek. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Při depilaci voskem dochází k úplnému odstranění chloupku i s kořínkem a díky tomu se chloupků zbavíte na mnohem delší dobu než při klasickém holení. Efekt depilace voskem obvykle vydrží dva až osm týdnů, což je i výrazně déle než při depilaci s použitím depilačních krémů. Nevýhodou je, že v závislosti na citlivosti pokožky, se může jednat o bolestivější způsob depilace (i když bolest trvá velice krátkou dobu).

Depilace voskem se používá téměř na všechny části těla počínaje obličejovými partiemi (tváře, brada, knírek), přes ruce, zadeček, třísla až po nejčastěji depilovanou pokožku nohou.