Chemický peeling Exuviance – nový, moderní, šetrný systém peelingů od firmy Neostrata

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která využívá chemickou směs nejčastěji ovocných kyselin různých koncentrací k lehkému narušení pokožky a průniku účinných látek hlouběji do pokožky. Cílem chemických peelingů je obnovit, nahradit, omladit a barevně sjednotit pleť. Zlepšuje stav mastné pokožky a aknózních projevů, zplošťují se jizvičky po akné, zmenšuje se velikost pórů, ale také se zjemňuje povrch pleti. Účinek je prokazatelný již po prvním ošetření a to jak v epidermis, tak v dermis. Ve vrstvě dermis dochází ke stimulaci fibroblastů a tím k tvorbě nových kolagenních vláken a tudíž k redukci vrásek.

Chemický peeling se používá

Exuviance peelingový systém je vysoce účinný, povrchový chemický peeling pro profesionální ošetření. Spektrum variability peelingů umožňuje dle typu pleti vybrat individuální ošetření. Jednotlivé peelingy na sebe lze vrstvit a dokonale tím zacílit na konkrétní nedostatky pleti.

Co vás při zákroku čeká?

Ošetření trvá 55 min. Na očištěnou a odmaštěnou a celkově připravenou pokožku je aplikována kyselina, která se nechá působit zpravidla 2–10 minut. Pak se účinek kyseliny zastaví neutralizací. Následně je aplikována zklidňující maska. Bezprostředně po zákroku je dobré chránit se před přímým slunečním zářením (ochranný faktor 50) aby nedošlo k eventuální tvorbě nechtěných pigmentací.

Je ošetření bolestivé?

Ošetření není bolestivé, místy může však kůže lehce poštipkávat. Lze použít na všechny typy pleti. Může být používáno po celý rok – předpokladem je důsledná ochrana před UV zářením. Bezprostředně po ošetření může být pleť lehce začervenalá, během několika hodin začervenání zmizí.

Jak často ošetření provádět?

Obecně je doporučováno 3-6 ošetření podle stavu pleti a v rozmezí 7-28 dnů. Vždy jeto individuální a řádně proškolený profesionál upraví počet a četnost ošetření dle aktuálního stavu pleti a navrhne plán péče o Vaši pleť.

Kdy se chemický peeling neprovádí?

Doporučujeme vyhnout se ošetření v době těhotenství. Rozhodně se neprovádí v případě fotosenzitivně poškozené a citlivé pokožky, při odřené pleti, herpes, při tendenci ke keloidním jizvám.

  • Ošetření chemický peeling 1 190,- Kč

    Ošetření trvá 55 min.

  • Ošetření chemický peeling 3x 2 890,- Kč

    Ošetření trvá 3x55 min.

  • Ošetření chemický peeling 6x 4 990,- Kč

    Ošetření trvá 6x55 min.