Obnoveno poskytování služeb relaxačních, rekondičních a sportovních masáží. Pondělí a středa v podvečerních hodinách.
Ostatní masáže jsou stále nedostupné.

Co je a jak probíhá masáž lávovými kameny?

Při masáži se používají hladké lávové kameny, které se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 37-40°C a následně přikládají na tělo a provádí se lehká masáž kameny. Teplo kamenů, ale hlavně jejich vlnění, působí na meridiány, což jsou energetické cesty vedoucí od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle a náležející ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Tyto energetické dráhy bývají často neprůchodné nebo sevřené, a proto energie v našem těle nemůže proudit tak, jak by měla. Tato čínská metoda uvolňuje průtok energie těmito kanály, pročistí je a znovuobnovený tok energie nám dodá neočekávanou sílu a radost.

Masáž lávovými kameny, rovněž nazývaná Hot Stones, dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Proto je tato masáž ve světě tak žádaná. Jedná se o velice relaxační, antistresovou a harmonizující masáž. Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní.

Blahodárné účinky masáže

Vhodné jako dárek

Tato služba je vhodná a velmi žádaná jako dárek. Klikněte pro informaci jak objednat naše služby jako dárek k jakékoli příležitosti.

  • Masáž lávovými kameny 60 min. 990,- Kč

    masáž dle výběru, po dohodě s masérem, vhodné pro kvalitní masáž zad nebo relaxační masáž zad a nohou

  • Masáž lávovými kameny 90 min. 1490,- Kč

    vhodné jako celková masáž