Právě si prohlížíte Ještě je zima, ještě je čas!

Ještě je zima, ještě je čas!

Mrazivý únor, ještě chladný březen. Využijte toto období k odstranění nedokonalostí pleti. Udělejte si na sebe čas a před prvním jarním sluníčkem, než se zase opálíte, si dopřejte fotorejuvenační ošetření.

Fotorejuvenace neboli omlazení pulsním světlem je rychlé neinvazivní estetické ošetření obličeje, které okamžitě nastartuje v pleti tvorbu kolagenových vláken, vypíná povadlé kontury a výrazně zpevňuje pleť. Zjemní vrásky, což s klientkami ihned sledujeme v zrcátku. Věřte mi, pokaždé žasneme. Zároveň odstraníme popraskané žilky a případné pigmentové skvrny.

Zajímá vás, zda budete moci druhý den „mezi lidi“? Při působení na vrásky a žilky nejsou vidět žádné negativní známky ošetření, při odstraňování pigmentací doporučuji neplánovat si žádné společenské významné události, kdy vám záleží na vašem dokonalém vzhledu. Vytvoří se totiž drobné hnědé stroupky pigmentu a špatně se schovávají pod make-up.

Až dorazíte, ukážu vám své fotky s pigmentacemi před 10 lety a současný stav mé pleti vlastně uvidíte naživo :-). Stojí za to pár dní obětovat hojení. Pleť ztratí punc „utahanosti“ a výrazně omládne. A mne tyhle proměny baví ;-).

Vaše kosmetička Monika

Napsat komentář